היי,

סטודיו שדון – שדונים במיתוג וקריאייטיב ללקוחות שחושקים במיתוג וקריאייטיב שיווקיים ויוצאי דופן .

למה אנחנו

אם אתם חושקים במיצוב המותג שלכם.
אם אתם מעוניינים לשפר את חוויית המותג שלכם.
אם אתם רוצים למתג ולמקם נכון ומיוחד יותר.
אם אתם לא מתפשרים על איכות ושירות מחוייך.
אם כל אלו משאלות העיצוב שלכם.
אנחנו נבצע עבורכם טוב יותר, ממותג יותר,
משופר ומסופר יותר.

למה איתנו

אם טרם הכרתם שדוני עיצוב ותקשורת חזותית. זה הזמן! הרבה לפני שאנחנו ניגשים לעיצוב או לשיפור המותג אנחנו כותבים את האסטרטגיה השיווקית המתאימה. כל אלו נובעים מהצורך החזק והשדוני שלנו לסייע ללקוחות להשתמש במותגים שלהם באפקטיביות שיוצרת תוצאות. אגב … זו לא רק דרך הביצוע שלנו אלא אם כל השאיפות שלנו.

אתם ואנחנו

לגמישות שלנו אין קץ!
כי … אנחנו אוהבים לפגוש אנשים ומותגים שרוצים לעשות דברים חדשים וטובים יותר.  יחד עם הרצון והמקצוענות הזו אנו מתאימים את עצמנו ללקוח. כן, אצלנו הלקוח תמיד צודק ובצדק! עבור כל פרויקט יש לנו את השדון המקצוען  הן לדיגיטל, שיווק ואסטרטגיה והן לפתרונות מתקדמים.

שדון סטודיו לעיצוב, רקם אור ועיצובים בשנת 2005 על ידי שחר זיו, מעצב גרפי גמיש וגולש ים זורם ומובהק. עם השנים והזמן התמלא הסטודיו בשדוני עיצוב נוספים וכך גם צורות העיצוב השתנו, המחשבה והקדמה. מאז ועד עכשיו המטרה שלנו לקחת את לקוחותינו לחוף מבטחים בתקשורת חזותית עם פתרונות מתקדמים הנעוצים באסטרטגיית עיצוב בכל פרויקט עבורם, כאשר התשוקה המשותפת נעוצה בכל צורות העיצוב ותרבות יצירה חדשנית. המומחיות שלנו לובשת המון שדונים נחוצים לקידום מותגים באופן מדויק ומותאם מבחירת צבעים, תמונות, צורות, פונטים ועדכון בכל הטרנדים הקיימים והחדשים. נגלה לכם שקווים נקיים הם חלק בלתי נפרד מהמחשבות היצירתיות שלנו וטרנד שמסרב לחלוף, כך שלקוחותינו מוצאים בנקי עדיפות עליונה למותג שלהם.
מעבר לוורסטיליות אנחנו לא מתפשרים על שירות אמפתי וגדוש בסבלנות. הדברים האהובים האחרים שלנו, כוללים כוס קפה או שניים במהלך יום העבודה מלווים בחיוך בכל לגימה וגלשן לא בימות הקיץ לכל שדון מעצב בסטודיו לגלוש בסוף כל יום בהנאה – ומשכך אנחנו זורמים עם לקוחותינו כל יום מחדש. בואו לזרום איתנו ליצירת מיתוג חדש או משופר.
Shachar Ziv - Graphic Designer שחר זיו - מעצב גרפי
שחר זיו
מעצב גרפי